2004 yılından, günümüze...

Hakkımızda |  İletişim

 
 
 
 

Faturalı ve Kredi Kartı İle Satış

Kayıtlı domain sayısı: 567     Bu sitedeki domainler Park Sayfası adına kayıtlıdır !

Son  Güncelleme: 07.01.2016

 
 
 
 

Artık internet ortamında olmak her firma ve kişi için zorunlu hale gelmiştir. Gerek kurumsal web sayfalarının zorunlu hale gelmesi, gerekse de sosyal medya platformları ile insanlar arasındaki iletişimin baş döndürücü bir hıza ulaşması, her kesimi interneti kullanmaya teşvik ediyor.

Çok harika ve etkili projelerin sanal ortamda kabul görmesinde hiç şüphesiz iyi seçilmiş, yapılmak istenen işi tam olarak ifade eden ve akılda kalıcı domainlerin etkisi büyüktür. Öyleki; artık etkili alan adlarının büyük firmalar tarafından çok yüksek bedeller ödenerek satın alınması bu gerçeği ön plana çıkarıyor.

Parksayfası, 2004 yılından bugüne kadar birçok domain satışına imza attı. Farklı sektörlerden ve kişisel domainleri internet kullanıcılarının hizmetine sunan Parksayfası, gerek proje gerekse de yatırım amaçlı domainlerin satışını yapıyor.

Bugüne kadar 1.600’ün üzerinde domain satışı yapan Parksayfası, müşterilerine kurumsal bir kimlik ile hizmet veriyor. Bugün Türkiye’de halkın büyük bir kesimi tarafından bilinen birçok web sayfasının ismi Parksayfası’dan alınmıştır. Müşterilerimizin kişisel haklarını korumak için açıklamadığımız bu domainler, kendilerini satın alan kullanıcılara büyük kazanç sağlamışlardır. Şuan Türkiye’nin ilk 15 haber sitesinden biri, en büyük kadın bloglarından ikisi, en fazla ziyaret edilen teknoloji sitelerinden ikisi, en çok takip edilen finans sitelerinden biri ve bunun gibi birçok site ismi Parksayfası aracılığı ile satıldı.

Sizlerde bu fırsatlardan yaralanmak ve gerek düşündüğünü projenize uygun olan gerekse de yatırım için düşündüğünüz alan adlarımızı görmek ve satın almak için portföyümüze bakın.

 
     
   Park Sayfası & Proje Bazlı Sektörel Alan Adları                                                                                                       bilgi@parksayfasi.com | parksayfasi.com